Каталізатор C9300L-24P-4X

Каталізатор C9300L-24P-4X
Подробиці:
Інформація про продукт Комутатор Cisco Catalyst C9300L-24P-4X
Cisco Catalyst C9300L-24P-4X — це комутатор доступу Gigabit Ethernet PoE+ рівня 3 зі фіксованим зв’язком висхідної лінії зв’язку, призначений для безпечного високопродуктивного розгортання корпоративних філій і кампусів, де потрібне вбудоване джерело живлення та пропускна здатність висхідної лінії зв’язку 10 Гбіт.
Послати повідомлення
Опис
Послати повідомлення

AITI Tech Limited є одним з провідних виробників і постачальників каталізатора c9300l-24p-4x. З більш ніж 20-річним досвідом ми щиро вітаємо вас, щоб придбати оптом дешевий каталізатор c9300l-24p-4x на складі тут на нашому заводі. Вся наша продукція має високу якість і низьку ціну. Зв'яжіться з нами для отримання прайс-листа.

 

Конфігурація портів і підтримка PoE+

Комутатор оснащено 24 портами низхідної лінії зв’язку 10/100/1000BASE-T PoE+ (IEEE 802.3at) із потужністю до 30 Вт на порт і 4 фіксованими портами висхідної лінії зв’язку 10G/1G SFP+ для високошвидкісного підключення до оптоволоконної магістралі. Загальний бюджет PoE становить 505 Вт, з можливістю збільшення до 720 Вт за допомогою додаткового другого джерела живлення; Один блок живлення PWR-C1-715WAC потужністю 715 Вт попередньо -встановлено, подвійні слоти забезпечують резервні блоки з можливістю гарячої-заміни, а три замінні вентилятори забезпечують резервне охолодження (N+1).

20241226115922
5d22d7436d108626575441750-800x800

 

C9200L-24T-4G-A3
20191203105624vYNsUS

Продуктивність і укладання

Комутатор має автономну комутаційну здатність 128 Гбіт/с і швидкість пересилання 95,23 мільйона пакетів за секунду (Mpps). Технологія StackWise™320 забезпечує пропускну здатність стекування 320 Гбіт/с із підвищенням продуктивності стеку до 448 Гбіт/с і 333,33 Мбіт/с, що дозволяє використовувати до восьми комутаторів як єдиний логічний блок. NSF/SSO гарантує високу доступність із відновленням після відмови протягом менше 50 мс.

 

Безпека та адміністрування

Комутатор побудовано на основі Cisco IOS XE та UADP 2.0 ASIC і забезпечує апаратне -шифрування MACsec 256, TrustSec, Encrypted Traffic Analytics і автентифікацію 802.1X. Ним можна керувати за допомогою CLI, NETCONF, RESTCONF, gRPC або JSON-Cisco Catalyst Center для автоматизації-на основі політики.

 

20241226120016
C9200L-24P-4X-E
C9200L-24P-4G-E-1

 

Рекомендації щодо ліцензування та розгортання програмного забезпечення

Доступно з Network Essentials (-E) для базової комутації рівня 2 і статичного/маршрутизованого доступу або Network Advantage (-A) для повної динамічної маршрутизації (OSPF, EIGRP, BGP, IS-IS) і сегментації на основі VRF-. Обидва вимагають обов'язкової підписки Cisco DNA.

Серія C9300L 24P 4X чудово підходить для рівнів доступу до кампусів, розгортань PoE+ з високою-щільністю, які вимагають пропускної здатності висхідної лінії зв’язку 10G для точок доступу Wi-Fi 6/6E, IP-телефонів наступного-покоління, камер спостереження та пристроїв Інтернету речей.

 

FAQ

 

Q1: Для чого використовується комутатор Cisco Catalyst C9300L-24P-4X?

A1: Він розроблений для корпоративних рівнів доступу та відділень, забезпечуючи високо-з’єднання PoE+ для таких пристроїв, як точки доступу Wi-Fi 6/6E, IP-телефони, системи спостереження та кінцеві точки Інтернету речей, із підтримкою високо-швидкісного висхідного зв’язку 10G для магістральної інтеграції.

Q2: Скільки портів він підтримує та які можливості PoE?

A2: Він включає:

● 24 порти 10/100/1000BASE-T PoE+ (до 30 Вт на порт).

● 4 порти висхідного зв’язку 10G/1G SFP+.

● Загальний бюджет потужності PoE становить 505 Вт (з можливістю розширення до 720 Вт за допомогою додаткового джерела живлення).

Q3: Чи підтримує стек?

A3: Так. Він використовує технологію Cisco StackWise™-320:

● Можна об'єднати до 8 комутаторів.

● Пропускна здатність стекування 320 Гбіт/с.

● Сумарна продуктивність до 448 Гбіт/с у стековому режимі.

● Дозволяє керувати одним логічним комутатором.

Q4: Яка продуктивність комутації?

A4: ● ємність комутації 128 Гбіт/с (автономна).

● Швидкість переадресації 95,23 Mpps.

● Висока масштабованість у стеку зі швидкістю до 333,33 Mpps.

Q5: Які функції резервування він пропонує?

A5: Він підтримує:

● Подвійні слоти джерела живлення (з можливістю гарячої-заміни).

● Додаткове резервне живлення (конструкція N+1).

● 3 польові-змінні вентилятори для резервування охолодження.

● Відмова від 50 мс за допомогою технології NSF/SSO.

Q6: Які функції безпеки включено?

A6: Створено на Cisco IOS XE з UADP 2.0 ASIC, він підтримує:

● 256-бітне шифрування MACsec.

● Архітектура безпеки TrustSec.

● Зашифрована аналітика трафіку (ETA).

● Аутентифікація 802.1X для безпечного контролю доступу.

 

Популярні Мітки: каталізатор c9300l-24p-4x, постачальники каталізатора c9300l-24p-4x

Послати повідомлення
Послати повідомлення